Centrum pro spolupráci s firmami

Vytváříme strategická partnerství s lídry a budoucími lídry, tj. s úspěšnými, dynamickými a inovativními firmami, v globálním i regionálním měřítku. Firmám umožňujeme sdílet nejnovější poznatky a mít kontakt s našimi nejlepšími studenty. Studentům zprostředkováváme přístup ke špičkovým expertům a firmám v podobě přednášek a prakticky zaměřeným kvalifikačním pracím.

Podporujeme společné experimentování, výzkum a vývoj nových řešení. K tomu využíváme tzv. cross-functional spolupráci s dalšími experty a talentovanými studenty a experimentální metody (např. HCD).  Orientujeme se na aktuální trendy v oblasti digitální ekonomiky a exponenciálních technologií (např. AI, Big Data, IoT, autonomní mobilita) a jejich potenciálu v oblasti podnikání.

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Siviček, PhD.