fse.ujep.cz

Zkušenosti studentů

Seznam se s Kristýnou.

Kristýna byla na studijním pobytu ve Španělsku, v San Sebastianu.
Kristýna byla na studijním pobytu ve Skotsku, v Paisley.
Kristýna byla na praktické stáži na Kanárských ostrovech, na Lanzarote.
Kristýna se nebála a vyrazila za hranice!
Kristýna se naučila skvěle anglicky a získala cenné zkušenosti.
Kristýna má spoustu kamarádů z celého světa.

Buď jako Kristýna!!!

Díky! Praktická stáž ve 4* rodinném hotelu mi dala mnoho zkušeností, které se mi určitě budou hodit v profesním životě.

Na Kanárech jsem naprosto propadla tamějšímu životu. Vyzkoušela jsem si potápění, šnorchlování a surfování, už se nemůžu dočkat až se tam zase vrátím.

Ve Skotsku jsem se zamilovala do přírody. Procestovala jsem to tam skrz na skrz a pokaždé jsem byla uchvácená. Je naprosto úžasné, jak je tam příroda nedotčená a jak hraje barvami.

nebo jako Standa

Doma v ČR jsem byl často negativní, bez nálady nebo smutný. Ale tady se jenom usmívám a nebyla minuta, kdy bych byl smutný. Ráno se probudím, a když si dělám kafe, směju se i nahlas, jak to včera bylo skvělý a dneska to zažiji znovu!

Na jaký zážitek budu vzpomínat do konce života? Tohle je jednoduché, na každý prožitý den tady, možná je to lidmi co jsem poznal, možná jsem se do života zde zamiloval, ale nebude jediný den, který zapomenu!


Všechny zkušenosti a zážitky studentů naší fakulty, kteří vycestovali do zahraničí v rámci programu Erasmus+ si můžete přečíst v brožuře S FSE za hranice.

Další informace o zahraničních vysokých školách a zkušenostech studentů Erasmus+  z celé ČR můžete vyhledat v databázi závěrečných zpráv.