Den otevřených dveří pro učitele SŠ

V loňském roce jsme měli premiéru této nevšední události a letos pokračujeme….DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PRO UČITELE STŘEDNÍCH ŠKOL.

REGISTRACE ZDE

21. března 2024 od 13.30 hodin

Na co se můžete těšit?

Uvítání statutárním zástupcem děkana a proděkanem pro studium Ing. Miroslavem Kopáčkem, Ph. D.
Krátké představení fakulty a informace k přijímacímu řízení od samotné vedoucí studijního oddělení.

Ale hlavně…

Přednáška na téma: Jak se rozhodujeme? Co o sobě (ne)víme?
Lektor: Ing. Radek Soběhart, Ph.D.

Přednáška se zaměří na představení základních principů behaviorální ekonomie, což je moderní výzkumný směr, který kombinuje poznatky z ekonomie a psychologie.
Na několika konkrétních příkladech (bezpečnost vozidel; nejlepší strategie, jak kupovat dárky; jak se kopou penalty) analyzujeme různé faktory, které ovlivňují lidské rozhodování (předsudky, rychlé a pomalé myšlení, šťouchy ad.).

Kromě toho budete mít jedinečnou možnost podívat se do našich behaviorálních laboratoří i do mobilní laboratoře a na vlastní kůži vyzkoušet naše unikátní vybavení: Eye-tracking brýle, MindBall či Batak.

Laboratoře behaviorálních studií spojují řadu laboratoří s různým zaměřením, všechny se však věnují výzkumu lidského chování.

mindball

Podíváme se také do Kampusu UJEP.
Předpokládáme, že program bude trvat cca 2,5 hodiny.

Zaujala Vás naše nabídka?
Neváhejte se registrovat!

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Mgr. Jitku Dvořákovou. (jitka.dvorakova@ujep.cz, +420 775 605 083).

Těšíme se na Vás u nás!