Velké finále soutěže Czech Envi Thesis proběhne v listopadu!

Finále pátého ročníku prestižní soutěže Czech Envi Thesis je tady! Veřejné představení bakalářských a diplomových prací z oblasti životního prostředí je na programu ve středu 29. listopadu 2023 v Aule Jiřiny Jílkové v areálu Kampusu UJEP od 14 do 17:30 hodin.

Stále významnější a populárnější studentskou soutěž opětovně zaštítil ministr životního prostředí, moderace se ujme náš kolega a spoluautor knihy Modrozelená města Jan Macháč.

Z 24 zaslaných prací bylo vybráno 5 nejlepších, přičemž dvě z nich napsali studenti FSE UJEP.

Kdo z nich bude letošním vítězem Czech Envi Thesis a tedy nejlepším studentem/studentkou bojujícím v Česku pro přírodu?

Přijďte se přesvědčit sami! Více info v POZVÁNCE.

PĚTICE NEJLEPŠÍCH PRACÍ:

Jana Spurná: Typy plýtvání potravinami v českých domácnostech (BP)

Pavel Novák: Motivační nástroje pro třídění komunálního odpadu – případová studie obce Rašovice (BP)

Jakub Drdla (UJEP): Postoje a preference žáků základních škol ve
vztahu k přírodě blízkým opatřením ve veřejném prostoru
(BP)

Michaela Miklasová (UJEP): Zájem studentů UJEP o využívání služeb
e-bikesharingu v Ústí nad Labem
(BP)

Silvie Komárková: Společenská odpovědnost a udržitelnost – akční plán (DP)