Vodní diplomacie a hydropolitika nově pod hlavičkou FSE UJEP

Nově vzniklý Institut pro vodní diplomacii a hydropolitiku (Rivalis) pořádá první workshop s příznačným názvem Vodní diplomacie plnými doušky. Cílem setkání je představení činnosti a způsob zapojení aktérů z akademické obce do programových výzev.

Workshopem Vás provede vodní diplomat s několikaletou praxí ze zahraničí, Mgr. Richard Grünwald, Ph.D.

Kdy: 17. ledna 2023 (10:00 – 12:00)
Kde: FSE UJEP, VŠ klub (4. patro)

Pozvánka na workshop

Rivalis vznikl pod záštitou naší fakulty v listopadu 2022. Institut je navržen jako interdisciplinární výzkumné centrum analyzující dynamiku vodního vládnutí a řešení mezinárodních sporů o vodu. Cílem je podporovat smysluplný vodní dialog, koordinovat vědecko-výzkumnou činnost s přesahem do vodního hospodářství a poskytovat poradenství pro různé typy vodních profesionálů.