Uzavřeli jsme memorandum s Karlovarským krajem

Memorandum o partnerství a spolupráci stvrdil děkan naší fakulty Mgr. Ondřej Moc, Ph.D. svým podpisem spolu s hejtmanem Karlovarského kraje Petrem Kulhánkem dne 19. 7. 2022. Naši fakultu tak čeká nová intenzivní spolupráce právě s Karlovarským krajem.

Cílem spolupráce je zejména propojení samosprávy a podnikatelské sféry prostřednictvím Krajské hospodářské komory se sférou univerzitní.

“Spolupráce s UJEP pro nás znamená možnost využití odborníků od nás z praxe pro výuku na UJEP, stáže a praxe studentů v různých sektorech v Karlovarském kraji, využití vysokoškoláků pro podíl na zpracování analýz a studií, jež potřebujeme v oblasti rozvoje regionu,” vysvětlil hejtman Petr Kulhánek.

Diskuse a spolupráce mezi Karlovarským krajem a naší fakultou se rozvíjí již delší dobu. “Memorandum znamená oficiální ukotvení společných aktivit, jež mohou být prospěšné kraji i univerzitě,“ dodal děkan naší fakulty Ondřej Moc.

Informace o uzavření memoranda na seznamzpravy.cz