Výkonnostní marketing se Seznam.cz – pozvánka na přednášku

Kvůli nemoci přesouváme přednášku online. V případě zájmu připojit se kontaktujte Lucii Povolnou nebo sledujte událost na Facebooku FSE.

16. 3. od 16:00 hodin, Modrá aula FSE UJEP

• Online svět v českém prostředí
  • Fakta a čísla
  • Výkonnostní marketing
  • Reklamní nástroje
  • Sklik.cz
  • Vyhodnocování kampaní

Přednáškou vás provedou….

Ondřej Němec má přes 5 let zkušeností v online marketingu se zájmem o automatizaci, ale nedá dopustit i na poctivou manuální práci na PPC kampaních. V současné době pracuje jako konzultant programatické reklamy a věnuje se hlavně školení, konzultacím a spolupráci s agenturami.

Karolína Janková se věnuje PPC čtvrtým rokem. Do Seznamu se dostala díky trainee programu, do kterého se zapojila již po dokončení bakalářského studia. V současné době pracuje jako konzultant programatické reklamy a věnuje se stejně jako Ondra hlavně školení a konzultacím. Podílí se také na obsahu pro Seznam Native (https://native.seznamzpravy.cz/)