Dny kariéry FSE UJEP + HR rande ICUK – 2023

19. dubna 2023
Moskevská 54, Ústí nad Labem
Vysokoškolský klub FSE UJEP

Naše Dny Kariéry budou mít několik částí. Je pak na vás, zda se zúčastníte každé z nich nebo vyberete jen tu část, která je pro vás nejoptimálnější.

1. Workshopy se zástupci studijních programů, 11:30 – 13:00 hodin

“Jak vylepšit a zefektivnit studium na FSE UJEP”

Tyto workshopy by měly být skvělou příležitostí, jak od Vás, firem/organizací/institucí získat cenné informace a současně vám na druhou stranu přiblížit možnosti naše k tématům:

• praxe
  • možná/chybějící náplň výuky
  • požadavky na skills studentů

Workshopy povedou naši kolegové z jednotlivých studijních oborů.

2. Veletrh firem/organizací, 13:00 – 15:00 hodin

Veletrh firem ve VŠ klubu fakulty. Zajistíme pro Vás stůl, židli a elektrickou přípojku.

3. Prezentace firem/organizací, 13 – 15:00 hodin

V samostatné učebně pak bude možnost v rámci krátké, max 10 minutové prezentace, firmu/společnost/organizaci představit a blíže tak studenty seznámit s možnostmi, nabídkou a poptávkou Vaší společnosti. Prezentace budou probíhat současně s veletrhem, ve stejném patře.

REGISTRACE:

Pro hladký průběh akce bych Vás ráda požádala o registraci nejpozději do 7. dubna a zvolení účasti na jednotlivých částech tak, aby to maximálně vyhovovalo Vašim potřebám i kapacitám.

Naše prostorové kapacity jsou bohužel omezené, proto i počet míst je omezen. Neváhejte s registrací.

HR RANDE

Součástí tohoto dne bude i tzv. HR rande, které v našich prostorách organizuje Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK).

Více k tomuto formátu: https://icuk.cz/akce/hr-rande-2/

V případě, že byste měli chuť a prostor zúčastnit se i této aktivity, kontaktuje prosím Gabrielu Hauznerovou z ICUK (hauznerova@icuk.cz, +420 723 146 225).

Těšíme se na vaši účast!