Informace k přijímacímu řízení pro uchazeče ukončující svá studia v r.2021

Milé budoucí studentky, milí budoucí studenti 🙂

Pokud jste tak ještě neučinili, nezapomeňte nám doložit úředně ověřenou kopii Vašeho ukončeného vzdělání v r.2021

Nejpozději do 20. září 2021 do 12:00 hodin na studijní oddělení FSE UJEP, které najdete na adrese Moskevská 54, Ústí nad Labem.
Zkrátka ZDE.

Tento den v podvečerních hodinách, tedy 20. září 2021, si zkontrolujte vaše e-mailové schránky. Dostanete na ně rozhodnutí o přijetí a také pozvánku k zápisu.

Zápis proběhne 23. září 2021. Přesný čas a místo bude uveden v pozvánce.

Jdete na opravný termín maturity v září?

Doložit úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení je třeba do 20. září 2021 do 12.00 hodin na studijní oddělení FSE UJEP.

Tento den v podvečerních hodinách dostanete do vaší e-mailové schránky rozhodnutí o přijetí a také pozvánku k zápisu, který se bude konat 23. září 2021. Čas s místo budou upřesněny v pozvánce.

Pro navazující magisterské studium platí:

absolventi z jiných VŠ doloží úředně ověřenou kopii o absolvovaném vysokoškolském vzdělání

Těšíme se na vás u nás!

Vaše FSE