Promoce 2021 jsou za námi

Diplomy jsou rozdány, taláry v čistírně a všechny na fakultě nás u srdce hřeje fakt, že promoce proběhly! A troufáme si říct, že skvěle.

Byla to nová zkušenost pro nás všechny.
A i když počasí bylo v úterý 22. 6. 2021 trochu proti nám, zvládli jsme to. Také díky pohotovosti a dobré náladě vašich doprovodů.

Děkujeme.
Děkujeme vám všem, kteří jste do toho šli s námi, kteří jste se nebáli nové formy promocí a vám všem, kteří jste dojatě sledovali tento slavnostní akt vzdáleně, ať už z kampusu UJEP nebo ze svých domovů.

My na fakultě se dojatě díváme zas a znovu a jsme pyšní na všechny z vás, na naše čerstvé absolventy.

Záznamy promocí jsou trvale umístěny na našem YouTube kanále.

Jednotlivě pak následovně:

Fotografové jsou v procesu třídění a úpravy fotek.
Všechny fotky z jednotlivých promocí uložíme a zašleme vám odkaz, kde si je budete moci volně stáhnout.

Mezitím se můžete podívat na reportáž České televize, která naše promoce také navštívila a jejich část zdokumentovala.
REPORTÁŽ ZDE

Děkujeme!
Byli jste skvělí!
Užili jsme si to spolu s vámi.
Moc.

Vaše FSE