Výběrová řízení na pozici vedoucích kateder

Děkan Fakulty sociálně ekonomické UJEP vyhlašuje interní výběrové řízení na pozici vedoucí/vedoucího:

• Katedry ekonomie a managementu FSE UJEP,
  • Katedry regionálního rozvoje a veřejné správy FSE UJEP,
  • Katedry sociální práce FSE UJEP,
  • Katedry cizích jazyků FSE UJEP,
  • Katedry matematiky a informatiky FSE UJEP,
  • Katedry práva a politologie FSE UJEP,

na období od 1. července 2021 do 30. června 2025.

Kvalifikačním předpokladem pro pozici vedoucí/vedoucího katedry je minimálně akademický titul Ph.D. v oboru relevantním pro vědecko-výzkumnou a pedagogickou činnost katedry. Přihlášky do výběrového řízení mohou podat osoby, které mají uzavřen pracovní poměr jako akademičtí pracovníci UJEP a jsou zařazeni na FSE UJEP.

K přihlášce do výběrového řízení uchazečka/uchazeč doloží strukturovaný odborný životopis, přehled pedagogické a publikační činnosti a koncepci rozvoje katedry v období let 2021 – 2025.

Podepsané přihlášky do výběrového řízení je možné doručit do 16. června 2021 na děkanát Fakulty sociálně ekonomické UJEP v listinné podobě, nebo poslat naskenované do uvedeného termínu na email: pavlina.simeckova@ujep.cz.

Výběrové řízení proběhne formou prezentace, při které jednotliví uchazeči/uchazečky představí výběrové komisi svou koncepci rozvoje pracoviště ve vědecko-výzkumné, pedagogické a personální oblasti.

Mgr. Ondřej Moc, Ph.D., děkan fakulty