Hledá se nejlepší student píšící o životním prostředí

Soutěž Czech Envi Thesis vyhlašuje svůj 3. ročník!

Tuto soutěž pořádá Institut pro ekonomickou a ekologickou politiku při naší FSE UJEP.

Přihlášky se ale otevírají všem talentovaným studentům, kteří píší bakalářskou nebo diplomovou práci zabývající se životním prostředím ze společenskovědního pohledu.
Od vzniku soutěže v roce 2019 se do ní zapojilo již téměř sto studentů napříč všemi českými vysokými školami.

Patříte-li i vy do generace bojující v rámci vašeho studia za životní prostředí, neváhejte se do soutěže Czech Envi Thesis přihlásit a sdílet vaši práci s ostatními.
Budete usilovat nejenom o titul nejlepšího studenta bojující v Česku za životní prostředí, ale také budete mít možnost získat 30 tis. korun.

V minulých ročnících zvítězily práce zabývající se tématem recyklace šedé vody a tématem třídění odpadů. Další téma může být to vaše!

Přihlaste se do 30. září 2021 a reprezentujte sebe, naši univerzitu i životní prostředí na odkazu zde:  www.czechenvithesis.cz