Na FSE proběhne REGIONÁLNÍ PODNIKATELSKÝ KEMP pro mládež ze sociálně znevýhodněného prostředí

V sobotu 13. dubna 2024 bude na půdě naší fakulty oficiálně zahájen Regionální podnikatelský kemp v Ústeckém kraji.

Záštitu projektu udělil 1. náměstek hejtmana ÚK Jiří Kulhánek, primátor města Ústí nad Labem Petr Nedvědický, rektor UJEP Jaroslav Koutský a děkan Fakulty sociálně ekonomické UJEP Ondřej Moc.

Jedná se o projekt pro dospívající z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin z Ústeckého kraje realizovaný spolkem 4SYOU ve spolupráci s Nadací ZET profesora Milana Zeleného. Sedmnáct mladých účastníků se v něm bude po dobu půl roku setkávat s místními úspěšnými manažery a podnikateli, pracovat s nimi na svých osobních profesních plánech a vzdělávat se například v oblasti finanční gramotnosti.