Den pro klima a energii pod taktovkou FSE UJEP a IEEP

Kdy: čtvrtek 21. 3. 2024
Kde: FSE UJEP (konkrétně Aula Jiřiny Jílkové (Pasteurova 11) a Vysokoškolský klub (Moskevská 54)

Program je zaměřen na problematiku modrozelené infrastruktury a udržitelné energie, cílí na zástupce obcí a měst i širší veřejnost a je rozdělen do tří částí:

Dopolední část (9:00-13:00): Modrozelená a energeticky udržitelná města (zaměřeno především pro zástupce měst)
Odpolední část (14:45-17:30): Adaptace na změnu klimatu v praxi (zaměřeno především pro studenty a širokou veřejnost)
Večerní část (18:00-19:30): Příležitosti pro rozvoj post-industriálního města (zaměřeno především pro zástupce měst)

Kompletní informace včetně bezplatné registrace ZDE