Výzva: Další možnosti studia v zahraničí

Další podpora mezinárodní spolupráce v roce 2024

V rámci další podpory mezinárodní spolupráce v roce 2024 mohou studenti UJEP získat z prostředků Programu na podporu strategického řízení vysokých škol pro rok 2024 finanční podporu na studijní pobyty v rámci přímé smluvní spolupráce a formou „free movers“.

Studijní pobyty studentů UJEP v rámci přímé smluvní spolupráce a formou „free movers“

Z prostředků Programu na podporu strategického řízení vysokých škol mohou studenti UJEP získat finanční podporu na studium v jakékoli zemi (i mimo Evropu).

Výběrové řízení

Uchazeči o zařazení do projektu na mobilitu studentů v roce 2024 podávají do 19. 11. 2023 elektronickou přihlášku včetně souhlasu děkana, motivačního dopisu a dokladu o znalosti jazyka výuky v zahraničí min. na úrovni B1, a to prostřednictvím IS/STAG (Moje studium / ECTS výjezdy / Nabídka výjezdu / VŘ na studijní pobyty v rámci přímé smluvní spolupráce a formou freemovers v LS 23/24 nebo VŘ na studijní pobyty v rámci přímé smluvní spolupráce a formou freemovers v ZS 24/25).