Přednáška prof. Jonese z University of Tokyo již 7. února!

Srdečně zveme všechny zájemce na přednášku prof. Thomase Jonese z Ritsumeikan Asia Pacific University v Tokiu (Japonsko).

MONITOROVÁNÍ A ŘÍZENÍ MOBILITY NÁVŠTĚVNÍKŮ V NÁRODNÍCH PARCÍCH: PŘÍKLADY Z JAPONSKA A VELKÉ BRITÁNIE

Kdy: 7. 2. 2023 od 13:00 do 15:00 hod.
Kde: FSE UJEP, Moskevská 54, Ústí nad Labem, VŠ klub, 4. patro.

Přednáška s diskusí proběhnou v anglickém jazyce.

Dr. Jones je profesorem environmentálních studií na Asia Pacific University Ritsumeikan, Kjúšú, v jihozápadním Japonsku. Mezi jeho výzkumná témata patří politika životního prostředí, turistika přírodních oblastí a management chráněných území. Po dokončení doktorátu na univerzitě v Tokiu pracoval jako konzultant pro městskou samosprávu provádějící průzkumy návštěvníků v Japonských Alpách a na hoře Fudži. Je také součástí týmu Wildlife Tourism, který se věnuje výzkumu na ostrovech Rabbit Island a Snow Monkeys.