Slavnostně jsme otevřeli nové prostory studijního oddělení

Nové prostory studijního oddělení jsme slavnostně otevřeli v pondělí 26. 9. 2022 za přítomnosti kvestora UJEP, prorektora pro rozvoj a kvalitu UJEP a zástupců investičního oddělení UJEP.

Velký dík za celou realizaci patří nejenom výše zmíněným, ale také děkanovi a tajemnici fakulty, bez jejichž chuti neustále zlepšovat prostory naší budovy by tak krásné a reprezentativní prostředí studijní oddělení nikdy nemělo.

Po designové stránce nám již tradičně pomohla Nadia Surel, jejíž rukopis můžete spatřit například v rekonstruovaných prostorech suterénu či vysokoškolském klubu ve 4. patře fakulty.

Pásku ve slavnostní atmosféře nemohl přestřihnout nikdo jiný než sám děkan fakulty v doprovodu tajemnice a vedoucí studijního oddělení.

Věříme, že tyto nové prostory budou kouzlit úsměvy na tváři nejen kolegyním ze studijního oddělení, ale i vám, studentům.

Děkujeme všem, kteří se otevření zúčastnili.