Přednáška šéfky korporátní komunikace Vodafone na FSE

Udržitelné podnikání v praxi
5. 10. 2022 od 17:00 hodin
Modrá aula FSE UJEP, budova VIKS

• Systém řízení udržitelného podnikání a transparentnost na příkladu Vodafone Czech Republic
  • Rozdíl mezi principy udržitelného podnikání a společenské odpovědnosti (CSR) v praxi a integrace do provozní i obchodní činnosti firmy
  • Environmentální, sociální i ekonomické aspekty udržitelného podnikání ve vlastním provozu, v dodavatelském řetězci i vůči zákazníkům

Zuzana Holá vede tým korporátní komunikace ve Vodafonu a je zároveň odpovědná za udržitelné podnikání firmy a ESG. Její tým má na starosti koordinaci ESG aktivit, nefinanční reporting, audity i vzdělávání.
Je také ředitelkou Nadace Vodafone, jejímž posláním je podpora technologií s pozitivním společenským dopadem.
Udržitelnosti se věnovala i před Vodafonem, několik let řídila CSR a nastavování strategie udržitelného rozvoje a reportingu ve společnosti Lidl.
Je absolventkou GRI Certified Training Course a Business Sustainability Management Course na University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership.

Přednáška je volně přístupná akademické obci i zájemcům z řad široké veřejnosti.