Semestrální stáž pro doktorandy čeká právě na Vás!

Pro koho je stáž určena:

Semestrální stáž je určena pro max. 4 studenty doktorského studia programů Regulace a behaviorální studia (od akademického roku 2020/2021), Aplikovaná ekonomie a správa (pouze studenti v nové akreditaci od akademického roku 2021/2022) a Didaktika přírodovědného vzdělávání, v prezenční podobě (případně kombinované za upřesňujících podmínek) na zahraničním pracovišti v rámci EU.

Kdy:

Zimní nebo letní semestr akademického roku 2022/2023 (dle semestru hostitelské univerzity).

Za jakých podmínek:

• V rámci projektu jsou hrazeny níže uvedené výdaje, do max. výše 6.000 EUR/semestr na studenta.
  • Náklady na dopravu tam i zpět (pouze jízdenky / letenky 2. třídy formou úhrady faktury přímo dopravci; cesta vlastním autem nebude proplacena).
  • Úhrada nákladů na ubytování (do výše zhruba 800 EUR / měsíčně, vyšší náklady jsou po schválení přípustné!).
  • Další náklady se stáží spojené např. menza, MHD, sběr dat apod. (třeba předem odsouhlasené a úhrada formou faktury/daňového dokladu).
  • Jednorázový příspěvek fakulty ve výši 25.000 Kč.

Další informace:

Proplacení příslušných daňových dokladů (lze uhradit i zálohovou fakturu) probíhá ex-ante (před zahájením – např. ubytování, cestovní doklad apod.) nebo ex-post plně v režii UJEP (dle požadavku konkrétního dodavatele)

Případně daňové doklady uhradí student a proplacení ze strany UJEP proběhne po předložení příslušného dokladu

Finanční záležitosti je možné konzultovat s libor.pacovsky@ujep.cz