Na pražském VědaFestu chybět nebudeme!

VědaFest – 22. června 2022, 8:30 – 18:30 hodin

• největší venkovní populárně naučná akce v ČR
  • věda hravě a zábavně
  • to nejzajímavější ze světa přírodních, technických a společenských věd
  • praktické využití vědy v každodenním životě
  • společný projekt vysokých škol, akademických pracoviště a volnočasových aktivit
  • již od roku 2011

…a naše fakulta chybět nebude!

S naší mobilní behaviorální laboratoří se 22. června 2022 přemístíme na “Kulaťák” do pražských Dejvic a budeme se těšit na všechny příchozí.

Mobilní behaviorální laboratoř má podobu atypického kamionového návěsu. Jedná se o jedinečnou mobilní laboratoř, která není dostupná na žádném jiném výzkumném pracovišti v České republice!

Víte, jak vznikají různé studie třeba o chování lidí nebo jak podvědomě reagují oči v určité situaci? Třeba v autě? Oči řidiče reagují jinak než oči spolujezdce (eye-tracking).

Vybavení mobilní laboratoře je doplněno dalšími speciálními přístroji, které pomáhají zkoumat právě fungování kognitivních funkcí mozku a rozhodovacích mechanismů lidského chování – třeba mindball či X-sens.

VědaFest je určen zájemcům bez omezení věku, vše ZDARMA a bez předchozí registrace.

www.vedafest.cz