Pro studenty \ Erasmus a další \ Aktuality

Výběrové řízení na studijní pobyty a praktické stáže LS 2020/2021

Termíny pohovorů budou domluveny s jednotlivými zájemci individuálně - zvládneme to buď telefonicky, přes WhatsApp nebo na čem se domluvíme :)

Všechny podklady dodejte nejpozději do 30. října 2020

Vzhledem k situaci a distanční výuce budeme vše řešit tak, že mi svou přihlášku, čestné prohlášení naskenujete a zašlete na e-mail jitka.jezkova@ujep.cz. Na předání originálních formulářů se domluvíme individuálně.

Jak se přihlásit na studijní pobyt a praktickou stáž?
Přihlašování probíhá prostřednictvím online aplikace k výběrovým řízením. Přihlašovací údaje jsou stejné jako do systému STAG.
VSTUPTE ZDE DO APLIKACE

Vygeneruje se vám přihláška ve formátu Word, tu vytiskněte, podepište a naskenujte. Stejně tak čestné prohlášení.

Co  odevzdáte, resp. pošlete naskenované?
- přihláška
- čestné prohlášení

Ještě váháte? Mrkněte se na zkušenosti studentů, kteří do zahraničí za studijním pobytem nebo praktickou stáží vycestovali.
TADY :)

Další informace k programu Erasmus+ najdete ZDE

Kritéria výběrového řízení:
- motivace ke studiu v zahraničí
- znalost příslušného cizího jazyka
- aktivita v rámci akcí FSE UJEP
- aktivita v rámci ESN Ústí
- studijní prospěch

Úspěšné absolvování výběrového řízení ještě negarantuje účast v programu Erasmus+. Bude záležet na počtu měsíců, které bude mít UJEP pro konkrétní výběrové řízení k dispozici a přijetí studenta zahraniční institucí.

Kontakt:
Jitka Ježková
jitka.jezkova@ujep.cz
Facebook - i sem mi můžete napsat