Novinky \ Výsledky voleb do AS FSE UJEP a AS UJEP

Výsledky voleb do AS FSE UJEP a AS UJEP

01.12.2016

Dne 30. listopadu 2016 proběhly na FSE UJEP volby do Akademického senátu FSE UJEP a Akademického senátu UJEP.

Protokol z voleb do Akademické komory AS FSE UJEP.

Protokol z voleb do Studentské komory AS FSE UJEP.

Protokol z voleb do Akademické komory AS UJEP.

Protokol z voleb do Studentské komory AS UJEP.

Poznámka

Volební komise určená pro volby do AS FSE UJEP a AS UJEP po sečtení hlasů vytvořila protokoly o volbách, kde v případě rovnosit hlasů bylo pořadí kandidátů uvedeno podle abecedního pořadí. Následně, po upozornění předsedkyně AS FSE UJEP dr. K. Smejkalové, že v případě rovnosti hlasů je nutné stanovit pořadí těchto kandidátů losem, bylo provedeno losování, bylo vytvořeno správné pořadí kandidátů a vytvořeny odpovídající protokoly. Při jejich zveřejnění však došlo omylem k poslání původních (neplatných) protokolů. Po zjištění této chyby byla tato napravena a byly zveřejněny správné protokoly. Z tohoto důvodu existovaly v čase dvoje zveřejněné výsledky, z nichž pouze jedny byly správné. Nyní jsou zveřejněny platné výsledky.

Volební komise se za vzniklé komplikace omlouvá.