Novinky \ Monitoring a platební karty v současnosti

Monitoring a platební karty v současnosti

07.03.2017

Dan Šťastný, proděkan pro vědu FSE, zve studenty i kolegy na debatu (nejen) o současné ekonomii.

Prvním hostem nového semestru vystoupí bývalý student FSE Jakub Večerka, který se v současné době zaměřuje na bezpečnost a monitoring v oblasti platebních karet. Přijďte si poslechnout, jak se banky staví k zabezpečení jednoho z nejvíce využívaného platebního média současnosti.

TÉMA:
„Monitoring a platební karty v současnosti.”

KDY: 07.03.2017
KDE: FSE UJEP (Místnost č. 409)

Po vědecké dílně následuje velmi oblíbená společenská debata u Vědeckého piva. Tradičně v restauraci Taj Mahal (Ústí n/L.; ulice Hradiště, hned u nádraží).

VD kromě hostů zvenčí nabízí prostor i pro prezentaci studentských akademických počinů a plánů. V minulém roce toho mnozí z Vašich řad využili a nanečisto prezentovali své bakalářské či diplomové práce (či jen jejich projekty).

(V případě dotazů k VD/VP, včetně případného zájmu o prostor k prezentaci mě neváhejte kontaktovat: milan.karlik@email.cz)