Novinky \ Fantastické karty

Fantastické karty

08.11.2016

Vážení kolegové, kamarádi,
rád bych Vás tímto pozval na druhé setkání v rámci Vědecká dílny (VD) s kulturně odbornou afterparty s názvem Vědecké pivo (VP).

Podruhé se sejdeme v úterý 8. 11. od 17:00 v podkrovní místnosti UJEP FSE (č. 409).
Navazující VP již tradičně od 18:30 v Pivovarské šenkovně.

Jako druhý host VD vystoupí Petr Hedbávný, který učí na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a na Council on International Education Exchange při Univerzitě Karlově.

TÉMA:
„Probuďte v sobě inovativního ducha (a nadchněte kolegy i studenty) pomocí Fantastických karet od Imaglee.”

Vysvětlujete složitou látku a přemýšlíte, jak získat větší pozornost publika v pondělí ráno i v pátek odpoledne? Máte podnikatelský nápad a kladete si otázku, jak ho stručně představit kdekoli a komukoli?

Na vědecké dílně s Fantastickými kartami od Imaglee společně vygenerujeme nápady na témata, která zajímají Vás. Potrénujeme #hashtagy: výstižná sousloví, co mají šťávu. A na závěr zkusíme nadchnout druhé: naladíme se na jejich vlnu a odvyprávíme jim strhující příběh o svém tématu.

Srdečně zveme učitele i studenty všech oborů. Rozdělíme se do skupin podle tematických oblastí, tedy slibujeme, že Váš čas bude efektivně využit.

Z DŮVODU OMEZENÉ KAPACITY PROSÍM O REGISTRACI ZDE:
(V případě následné absence prosím o informativní email: milan.karlik@email.cz)