Novinky \ Governance and Old Industrial Governance

Governance and Old Industrial Governance

22.11.2018

Dne 22. listopadu od 15:00 hodin vystoupí ve VŠ klubu FSE odborník na regionální problematiku z institutu Leibniz-Institut für Länderkunde v Lipsku cílem probrat úlohu stakeholderů a vlastníků při správě starých průmyslových regionů.

Dr. Thilo Lang bude přednášet na téma governance ve starých průmyslových regionech. Přednáška je primárně zaměřena na akademiky, doktorandy především, ale i magistry. Odborná veřejnost je vítána. Přednáška bude probíhat v anglickém jazyce.

Dr. Thilo Lang pracuje v Leibniz-Institut für Länderkunde v Lipsku  kde vede oddělení Regionální geografie Evropy a je koordinátorem Výzkumné oblasti Produkce prostoru: Polarizace a Periferalizace.

Naši univerzitu navštíví ve dnech 22. – 23. listopadu v rámci projektu Smart City – Smart Region – Smart, kde se bude podílet na aktivitách vědeckého týmu Smart People.
Aktuality z projektu sledujte ZDE