Novinky \ Vrcholí soutěž BP a DP v oblasti životního prostředí

Vrcholí soutěž BP a DP v oblasti životního prostředí

27.11.2019

Soutěž Czech Envi Thesis aneb Studenti pro přírodu vrcholí!

Dne 27. 11. 2019 bude v červené aule MFC od 13:30 hodin veřejně představo 5 finalistů celostátní soutěže bakalářských a diplomových prací v oblasti životního prostředí!
Autoři pěti nejlepších prací dostanou 12 minut na představení práce a dalších 12 minut na diskusi s odbornou porotou i veřejností.
Před samotným vyhlášením vítězů proběhne debata Ondřeje Vetchého s finalisty.

Sledujte nejaktuálnější dění na facebooku ZDE

______________________________________________

Institut pro ekonomickou a ekologickou politiku FSE UJEP vyhlašuje 1. ročník celostátní soutěže bakalářských a diplomových prací v oblasti životního prostředí - Czech Envi Thesis!

NAPIŠ - POŠLI - VYHRAJ

Kdo se může přihlásit?
Každý, kdo letos úspěšně obhájil nebo do konce září 2019 obhájí svou kvalifikační práci zabývající se životním prostředím ze společenskovědního pohledu

Proč se přihlásit?
Autor(ka) nejlepší práce si odnese 30. tis Kč, ani další finalisté ale neodejdou s prázdnou.

Jak se přihlásit?
Stačí vyplnit přihlášku a ve finálním kole představit svou práci.

Do kdy se přihlásit?
Do 30. září 2019. Na začátku listopadu se přihlášení dozví, jak dopadla jejich práce v prvním kole a na začátku prosince se uskuteční finálové kolo za účasti autorů 5 nejlepších prací. Termín finálního kola bude upřesněn na podzim.

Informační flyer o soutěži

Více informací včetně přihlášek na www.czechenvithesis.cz

Soutěž je organizována pod záštitou Richarda Brabce, ministra životního prostředí