Novinky \ Odložení promocí absolventů

Odložení promocí absolventů

10.09.2020

 

 

Vážené absolventky a absolventi,

 

předně bych Vám chtěl pogratulovat ke zdárnému ukončení studia na naší fakultě.

 

Velmi nás to mrzí, ale vzhledem k celkové situaci v ČR a očekávatelným pokračováním dalších regulačních opatření, jsme se rozhodli odsunout konání slavnostních promocí. Rádi bychom promoce uskutečnili v průběhu letního semestru následujícího kalendářního roku.

 

Činíme tak zejména proto, že promoce chápeme jako vrcholný slavnostní okamžik, který je třeba si užít v nerušené atmosféře a také za doprovodu libovolného počtu blízkých a třeba i prarodičů. Domníváme se, že akci je lepší uskutečnit ve vší parádě než v nějaké dílčí variantě. Nyní by akce postrádala vlastní smysl, pro který se má konat.

 

Chceme Vás ujistit, že o slavnostní okamžik nepřijdete, jen si na něj budeme muset chvilku počkat. Promoce zorganizujeme hned, jak to bude smysluplné. O novém termínu budeme informovat na našich www stránkách a na úřední desce studijního oddělení FSE UJEP.

 

V případě zájmu, např. kvůli zaměstnání,  Vám diplom vydáme dříve - bez promočního ceremoniálu a později Vám bude předán v rámci promocí slavnostně. Bližší informace k vydávání diplomu budou zveřejněny na úřední desce studijního oddělení FSE UJEP.

 

Děkujeme za pochopení a věřím, že budete sdílet náš postoj.

 

Za FSE UJEP zdraví Jaroslav Koutský