Novinky \ Informace vedení fakulty pro studenty FSE UJEP

Informace vedení fakulty pro studenty FSE UJEP

16.03.2020

Milé studentky, milí studenti,

předně Vám všem a Vašim blízkým přejeme pevné zdraví a pokud možno klidné následující dny.

Dovolte nám několik organizačních novinek spojených s organizací výuky na naší fakultě. Tyto informace doplňují dříve sdělené informace, které nadále zůstávají v platnosti:

1. Posunujeme termín odevzdání kvalifikačních prací (bakalářské a diplomové práce) na 24. 4. 2020. V případě nutnosti bude termín odevzdání znovu odložen/prodloužen.  Nyní není třeba jakkoliv řešit zadávací list BP/DP, ohledně odevzdání BP/DP vždy zvolíme takové řešení, aby šlo bez problémů zajistit všechny administrativní úkony s tím spojené.

1. Ohledně organizace jednotlivých předmětů jste průběžně informováni ze strany jednotlivých vyučujících. Pokud máte jakékoliv nejasnosti či dotazy k jednotlivým předmětům, prosíme kontaktuje dotyčné vyučující emailem.

1. Prosíme sledujte www stránky fakulty, veškeré důležité změny, novinky a pokyny budeme komunikovat zde. Rovněž pravidelně sledujte Váš studentský email (resp. email, který máte zadán v systému STAG).

Srdečně zdravíme a těšíme se brzy na viděnou tváří v tvář

vedení FSE UJEP