Novinky \ Nabídka placené stáže v UL

Nabídka placené stáže v UL

02.01.2017

Podílejte se na projektu samořídících aut! Tvořte budoucnost již od ledna 2017 formou placené praxe. Hledáme zvídavé studentky a studenty s kladným vztahem k technologiím. Více ve videu: https://youtu.be/KfcKIEZd5jk

Jedná se o pozici datového analytika/anotátora. Úkolem je identifikování a označení množin bodů, které představují auta a přiřazování atributů. Místo výkonu práce - nejspíše Ústí nad Labem, délka spolupráce – až 6 měsíců s nástupem začátkem ledna 2017. Pracovní doba – plánovaná, s relativně pružným rozsahem (možné jsou i víkendy).

Firma zajistí zaškolení, hardware, software a další nástroje, včetně koordinátora toku dat. Je možnost zapojení vyučujících formou odborného dohledu.

Anotátor/ka– profil a znalosti:
  1. Pokročilá znalost MS Office: Excel, Word.
  2. Dobré PC znalosti, sebejisté využívání PC/notebooku
  3. Schopnost porozumět technický text v angličtině
  4. Přesný/á, zodpovědný/á, chytrý/á, komunikativní, technické vidění, nezávislé uvažování
  5. Obecné technické vzdělání a porozumění.
Další benefity:
  • Práce na projektech definujících budoucnost automobilové dopravy
  • Spolupráce se silnou mezinárodní firmou
  • Další možnost spolupráce pro školu a studenty
  • Perspektiva pracovní nabídky pro nejšikovnější
  • Zajímavé, atraktivní projekty = větší šance pro udržení talentů v regionu

V případě zájmu napište na valeo@icuk.cz