Novinky \ Jak udělat ze studentského startupu business

Jak udělat ze studentského startupu business

05.04.2016

Jak rozjet váš byznys, aby vás začal živit? Co vše je potřeba ohlídat? S kým se můžete poradit? A s čím je opravdu potřeba začít a nenechat to na později? Máte podobné otázky? Přijďte na bezplatnou přednášku Vodafone Nápadu roku 2016.

Kdy: úterý 5. dubna 17:00
Kde: Fakulta sociálně ekonomická UJEP
Učebna č. 010
Moskevská 5
Ústí nad Labem

Co se na přednášce se Stanislavem dozvíte:
>Na co při podnikání nesmím zapomenout, pokud to myslím opravdu vážně ?
>Jak si stanovit priority, aby mě můj business mohl začít opravdu živit?
>Jak předejít chybám, které každého v podnikání čekají, kde se inspirovat?
>Jak najít a oslovit starší a zkušenější podnikatele, kteří by mi poradili?
>Jak zvládat studium a business dohromady?

STANISLAV GÁLIK
Je zakladatelem společnosti Galard a spoluzakladatelem inovativního centra UNIFER. Studoval psychologii na FF MU, mediální studia na FSS MU a komunikační studia na NMSU ve Spojených státech. Na Masarykově Univerzitě v Brně přednáší psychologii přesvědčování a neuropsychologii rozhodování. Je předsedou Central European Neuromarketing Association a autorem knihy Psychologie přesvědčování. Jako konzultant spolupracoval například se společnostmi J&T Banka, Tesco Stores nebo Komerční banka. V roce 2015 ho magazín Forbes zařadil mezi 30 pod 30.

Těšíme se na viděnou na Fakultě sociálně ekonomické v místnosti č. 010. Chcete přijít? Nezapomeňte se registrovat: http://goo.gl/forms/LWSHGxxQ4O