Novinky \ Informace pro studenty závěrečných ročníků

Informace pro studenty závěrečných ročníků

21.04.2020

V souvislosti s rozhodnutím Vlády ČR o uvolnění fungování společnosti bychom vás rádi informovali o změnách na FSE, které se týkají studentů závěrečných ročníků studia.

Od příštího týdne bude umožněna osobní přítomnost studentů v závěrečném ročníku studia na konzultaci nebo na zkoušení za přítomnosti nejvýše 5 osob a při dodržení níže uvedených pravidel

Čekejte proto prosím na pokyny od vyučujících a fakultu navštěvujte pouze dle dohody s nimi.

Vyučující sami rozhodnou, zda předmět ukončí on-line nebo zda se se studenty setkají osobně při dodržení uvedených pravidel.

Na tyto konzultace a zkoušení bude fakulta otevřena každé úterý a čtvrtek, vždy od 8:00 do 15:00 hodin. Prvním dnem bude úterý 21. 4. 2020.
Kromě úterý a čtvrtka je fakulta i nadále uzavřena.

Pravidla pro osobní přítomnost studentů na konzultaci a zkoušení:
- celkem je v učebně povolena přítomnost maximálně 5 osob
- u vstupu na fakultu musí studenti provést dezinfekci rukou
- student musí podepsat čestné prohlášení, že akutně nemá zdravotní potíže odpovídající viru, že nemá aktuálně nařízenou karanténu, a že v uplynulých 14 dnech neměl příznaky virového onemocnění

Děkujeme za respektování pokynů vyučujících!