Novinky \ 10. ročník Rozjezdů právě startuje

10. ročník Rozjezdů právě startuje

04.02.202010. ročník Rozjezdů právě startuje

Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo už na vlastní triko podnikáte? Nebo znáte někoho takového ve svém okolí? Přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-Mobile Rozjezdů! Vyhrát můžete jak v regionálním, tak i v celostátním kole soutěže. Pro všechny finalisty jsou připraveny ceny v celkové výši přes 3,25 milionu korun. Nově udělujeme i cenu za nejlepší technologické řešení a odpovědné podnikání. Pro koho je soutěž přesně určena? Pro všechny, kteří: - mají v hlavě nápad a plán, jak na něm postavit podnikání - podnikají s přihlašovaným předmětem podnikání méně než rok nebo své podnikání rozjedou do šesti měsíců od vyhodnocení soutěže. Nevadí tedy, jestli jste v minulosti s jiným produktem nebo službou již podnikali a že máte IČO déle než rok.

A jaké výhry čekají na vítěze?

- Až 42 výherců si rozdělí odměny v hodnotě přes 3,25 milionu korun
- Celostátní vítěz může vyhrát ceny za více než 1,1 milionu korun
- Kromě finanční injekce pro vaše podnikání výhra zahrnuje i konzultace zdarma od odborníků na reklamu, on-line marketing, komunikaci, daně, účetnictví, ale i rady právníků a investorů.

Dále pak i věcné ceny od partnerů soutěže: AZ legal, CEG, ČMA, Expertia, Samsung a Seznam.

Přihlásit své projekty můžete do 24. února. Více o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.
Partnerem soutěže je FSE a proto lze konzultovat nápady a přihlášky přímo na KEMA (Ing. Tomáš Siviček, Ph.D., https://www.fse.ujep.cz/php/profil.php?id=67&lang=cz&typ=doporucit), případně na ICUK (kontakt na Jan Wedlich https://icuk.cz/o-nas/)

 


Těšíme se na skvělé projekty a držíme všem palce, aby uspěli!

Více informací  zde

Tým T-Mobile Rozjezdů