Pro studenty

Pro studenty

Vítejte ve studentské části webu Fakulty sociálně ekonomické. V levém menu této části naleznete vše, co potřebujete vědět. V případě námětů na další informace neváhejte kontaktovat administrátora webu.
 

Důležitá sdělení24. 7. 2017Nová položka v sekci Nabídka zaměstnání
Ondřej Moc
V sekci Nabídka zaměstnání je zveřejněna nabídka na volnou pracovní pozici odborný rada v Oddělení daňového procesu.
19. 7. 2017Upozornění pro studenty 2. roč. kombinovaného studia
Eva Polesná
Vážení studenti 2. ročníku oboru Ekonomika a management kombinované formy studia, byl vám upraven studijní plán – povinný předmět Český daňový systém byl přesunut do 5. semestru a předmět Data a rozhodování ho nahradí ve 3. semestru. Co z toho vyplývá? Nyní vám byl zapsaný předmět Český daňový systém zrušen a zapište si ho až za rok. Předmět Data a rozhodování si ještě nyní doplňte a zapište. Doufáme, že tuto malou změnu pochopíte.
19. 7. 2017Upozornění pro studenty 2. roč. prezenčního studia
Eva Polesná
Vážení studenti 2. ročníku oboru Ekonomika a management prezenční formy studia, byl vám upraven studijní plán – povinný předmět Český daňový systém byl přesunut do 5. semestru a předmět Data a rozhodování ho nahradí ve 3. semestru. Co z toho vyplývá? Nyní již máte zapsaný předmět Český daňový systém – buď si tento předmět necháte zapsaný a absolvujete si ho již ve 3. semestru nebo si ho odepíšete a zapíšete si ho až za rok. Předmět Data a rozhodování si ještě nyní doplňte a zapište. Doufáme, že tuto malou změnu pochopíte.
27. 6. 2017Změna úředních hodin studijního oddělení
Ondřej Moc
V období od 1.7.2017 do 18.9.2017 budou změněny úřední hodiny studijního oddělení viz příloha:
Změna úředních hodin  
7. 12. 2016Upozornění pro studenty Ing. Minárika
Ondřej Moc
Dne 8.12.16 odpadá výuka a konzultační hodiny Ing. Minárika (nemoc). Náhrada výuky bude upřesněna.