Novinky \ Student FSE nominován na cenu Gratias Tibi

Student FSE nominován na cenu Gratias Tibi

27.02.2019

Pamatujete si na akci Prosincová výzva dobrých skutků?
Tomáš Nejedlý, student Katedry sociální práce, se snažil i ostatní přimět k tomu, aby nebyli ke svému okolí lhostejní.

Tomáš byl  díky této výzvě nominován na cenu Gratias Tibi. Tato cena oceňuje mladé lidi, kteří se zapojují do dění okolo nás a nejrůznějšímí aktivitami mění věci k lepšímu. Cena je udílena již od roku 2014. Název ceny pochází z latinských slov "Gratias Tibi", která všem soutěžícím říkají Děkuji Tobě.

A jak Prosincová výzva dobrých skutků vlastně probíhala?
V době adventního času Tomáš vymyslel a zorganizoval celkem pět akcí - pro seniory, pro děti ze sociálně vyloučených lokalit, pro osoby bez přístřeší, pro pejsky z útulku a pro Matěje, který trpí cystickou fibrózou.

Tomáš svými akcemi chtěl motivovat další lidi, aby se k němu přidali a začali si všímat lidí kolem sebe a třeba pro ně udělali i něco pěkného.

Více o všech akcích si můžete přečíst ZDE

Chystá Tomáš něco dalšího? Kdy? A co by vlastně potěšilo jeho?
Již brzy se můžete těšit na rozhovor s ním!

Tomáši, gratulujeme a děkujeme.