Novinky \ Studentská soutěž se Seznamem

Studentská soutěž se Seznamem

Seznam.cz studentská kampaň 2018

Máte chuť proniknout do online reklamy? Právě pro vás je tu studentská soutěž se Seznamem v letním semestru.

Díky účasti v soutěži studenti:
  • vyzkouší si správu skutečných online kampaní v reklamním systému Sklik, Zboží.cz a Seznamu naplno
  • dostanou finance na propagaci firmy, kterou si sami vyberou
  • školení od profesionálů z oboru
  • ti nejlepší budou pozváni na měsíční stáž přímo do Seznamu

Přihlášky se budou posílat v první půlce února, ale už nyní stojí za to si účast promyslet a případně se domluvit na týmech. Také se seznamte s pravidly, kde je vysvětlen mechanismus projektu.

Web soutěže: www.studentskakampan.cz

V případě hojné účasti studentů z UJEP se budou workshopy konat v UL.

Informace buď přímo u Seznamu (www.studentskakampan.cz) nebo u Lucie Povolné.

Neváhejte, tato zkušenost se bude ve Vašem CV vyjímat dobře. Absolventy, kteří během studia získávají praxi, upřednostní každý zaměstnavatel. I proto přímo k nám na FSE přichází Seznam.cz s příležitostí získat zkušenosti s plánováním kampaní v online prostředí.

FSE UJEP podporuje celorepublikový projekt pro studenty, kteří chtějí získat praxi v online marketingu a zlepšit svou pozici na trhu práce. Studentům nabízíme jedinečnou příležitost, jak načerpat znalosti a zkušenosti od profesionálů ze společnosti Seznam.cz.