Novinky \ Find Your Future - rozcestník pro Vaši kariéru

Find Your Future - rozcestník pro Vaši kariéru

28.03.2018

Co teď a co pak?
Zaměstnání, brigáda, vědecký projekt, stáž, start-up...?
Přijďte se inspirovat u firem a zaměstnavatelů, úspěšných i neúspěšných podnikatelů a profesionálních vědců.
Najděte svůj talent a potenciál, budoucí zaměstnání, vědecký tým, nebo si domluvte stáž či brigádu během studia. Využijte zájem o vás!

Na programu jsou krátké přednášky, prezentace společností, podnikatelské nabídky, konzultace a občerstvení. Přijďte strávit příjemné inspirativní dopoledne v nově vzniklém co-workingovém prostoru NODE5. Zklamaní neodejdete.

Program:

9:00 - zahájení
9:10 - "Jak na kariéru, aneb jak si zorganizovat život tak, abys dělal co tě baví, uživil se a naplňovalo tě to
9:50 - MSD IT
10:30 - Umělá inteligence
11:00 - Kybernetika ve službách společenských věd
11:25 - Cesta pro mladé
11:30 - 12:00 - představení společností:
- CDL System a. s.
- Glazura
- Com Plus CZ a. s.
- Process Automation Solutions
- KS Kolbenschmidt
- Zdemar
- ICUK

Akce se koná pod záštitou UJEP a Fakulty životního prostředí, Fakulty sociálně ekonomické a Fakulty přírodovědecké ve spolupráci s ICUK, NODE5, podnikatelským programem wFund.Academy a vědeckým spolkemIHPCI.org.

Sledujte akci na facebooku!