Novinky \ Farm Policy: EU, US and Trade

Farm Policy: EU, US and Trade

11.04.2017

Dan Šťastný, proděkan pro vědu FSE, zve studenty i kolegy na debatu (nejen) o současné ekonomii.
Přijďte si poslechnout přednášku amerického profesora!
Dne 11. 4. navštíví naší univerzitu vzácný host, americký profesor Stanley Thompson, který v rámci své návštěvy v ČR vystoupí na vědecké dílně s tématem:

"Farm Policy: EU, US and Trade"

KDY: 11. 4. od 17:00
KDE: Fakulta sociálně ekonomická, místnost č. 409

Stanley Thompson je profesor na katedře zemědělské, environmentální a ekonomického vývoje na americké Ohio State University. Jeho primární výzkumné aktivity směřují k analýze trhu a obchodu se zemědělskými produkty.

Více informací zde:

Po vědecké dílně následuje velmi oblíbená společenská debata u Vědeckého piva. Tradičně v restauraci Taj Mahal (Ústí n/L.; ulice Hradiště, hned u nádraží).

Vítáni jsou všichni! :)

VD kromě hostů zvenčí nabízí prostor i pro prezentaci studentských akademických počinů a plánů. V minulém roce toho mnozí z Vašich řad využili a nanečisto prezentovali své bakalářské či diplomové práce (či jen jejich projekty).
(V případě dotazů k VD/VP, včetně případného zájmu o prostor k prezentaci mě neváhejte kontaktovat: milan.karlik@email.cz)