Novinky \ Bude FSE UJEP fakultou roku?

Bude FSE UJEP fakultou roku?

13.02.2017

Hlasování Fakulta Roku je prestižní anketou mezi studenty a čerstvými absolventy vysokých škol v České republice, hodnotí kvalitu výuky a prostředí pro výuku.

Impulsem ke vzniku projektu FakultaRoku.cz byly již v roce 2011 žebříčky českých médií, které srovnávaly různé VŠ/fakulty vysokých škol v ČR podle různých kritérií.

Podstatné kritérium, které všem těmto žebříčkům chybělo a stále chybí je pohled studenta či čerstvého absolventa na svoji školu či fakultu. Pohled studenta či čerstvého absolventa je podle nás zásadní a vypovídá o kvalitě výuky a prostředí pro výuku více, než například citace v odborných časopisech či počet zahraničních studentů, jakkoliv tato kritéria považujeme za důležitá.

HLASUJTE ZDE