Novinky \ Doktorandy na FSE přijedou vyučovat experti z Austrálie a Nizozemí

Doktorandy na FSE přijedou vyučovat experti z Austrálie a Nizozemí

19.11.2018

Ve dnech 19.–21. 11. 2018 přijedou na Fakultu sociálně ekonomickou UJEP prof. John Sheehan z University of Techology Sydney a prof. Thomas Hartmann z Wageningen University. Během své návštěvy povedou anglický kurz pro doktorandy s názvem Spatial Planning and Governance.
Oba páni profesoři přijedou na FSE v rámci doktorského programu Aplikovaná ekonomie a správa.

Dne 20. listopadu se od 16:00 hodin v MO409 uskuteční veřejná přednáška prof. Johna Sheehana zaměřená na téma soukromého vlastnictví s názvem: Current developments in compensation for private property rights compulsorily acquired: the Australian Experience.

Přednáška bude vedena v anglickém jazyce a pro veřejnost bude volně přístupná.

Plakát - ZDE

Oba pánové jsou již od roku 2017 hostujícími profesory na Fakultě sociálně ekonomické UJEP.

Profesor John Sheehan působí na University of Technology v Sydney a jaká právník se specializuje na zvykové právo.

Profesor Thomas Hartmann se v rámci geografie zaměřuje zejména na zmíňování povodňových škod a využívání půdy.