O fakultě \ Katedry \ Katedra ekonomie a managementu \ Katedrální informace

Katedrální informace

SBZ - Písemný test - seznam studentů ) - 23. srpen 2017 (new)

Demoverze písemného testu

Výběr vedoucího BP

Obhajoba BP 2017

Oborová pravidla pro zpracování BP a průběh Státní závěrečné zkoušky v akademickém roce 2016/2017

Download Oborová pravidla pro zpracování BP - Podniková ekonomika a management
Download  Oborová pravidla pro průběh státní závěrečné zkoušky, forma bakalářského studia - Podniková ekonomika a management

Nový koncept SZZ vs. původní
Oznámení platí pro studijní program Ekonomika a management a Regionální rozvoj

V lednu 2016 se budou naposledy v řádném termínu konat státní závěrečné zkoušky (SZZ) dle původního konceptu. Od května 2016 začne platit nový koncept SZZ - viz web oborových kateder.

Studenti, kteří se zúčastní řádného termínu SZZ v lednu 2016, budou absolvovat případné opravné termíny v rámci původního konceptu SZZ. Totéž platí pro všechny studenty, kteří v lednu 2016 (případně později) budou absolvovat opravné termíny SZZ.

Studenti, kteří řádný termín SZZ absolvují v květnu 2016, budou případné opravné termíny SZZ absolvovat v rámci nového konceptu SZZ.

Sylaby předmětů pro SZZ v akademickém roce 2016 – 2017
Podniková ekonomika
Podnikový management
Marketing